W przypadku stosowania betonowych płyt architektonicznych powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na klej jest używany do ich mocowania. W przypadku większej oszczędności możemy się spotkać z sytuacją kiedy naprężenia wewnętrzne płyty spowodują że klej wpłynie na jej pęknięcie. Następnie jedynym wyjściem jest usunięcie zniszczonej płyty betonowej i zastąpienie jej nową płytą. W tym przypadku warto więc mieć na uwadze sposób mocowania tego produktu na ścianie czy też elewacji budynku.

Płyty z betonu architektonicznego stanowią dzisiaj bardzo istotny element wystroju mondnych wnętrz.
Beton dekoracyjny używa się do zdobienia klubów , dyskotek , nawet sal konferencyjnych. Również znajduje zastosowanie w przemyśle budowlanym gdyż mogą z powodzeniem wisieć na ścianach w przejściach podziemnych.

W przypadku zainteresowania zakupem betonu architektonicznego zapraszamy do kontaktu z nasza firmą. Produkty betonowe stanowią główny filar działalności naszej firmy i dzięki temu mamy bardzo dużą wiedzę odnośnie tego produktu. Posiadamy własny transport na terenie całej Unii Europejskiej. Na stronie przestawiamy przykładowe nasze prace oraz cały dostępny asortyment z naszej oferty.